Kariyer

Ziyaretçiler, sitemizin Kariyer bölümüne özgeçmiş bilgilerini bırakarak, Esin Avukatlık Ortaklığı’nın bir parçası olma isteklerini bize iletebilirler.

Esin Avukatlık Ortaklığı’na yaptığınız iş başvurunuz kapsamında, Esin Avukatlık Ortaklığı’nda istihdama uygunluğunuzu denetlemek amacıyla referanslarınızdan ve güvenlik/güvenirlik taraması sonucu elde ettiğimiz bilgiler ile hakkınızda elde edebileceğimiz diğer bilgiler yanında, başvuru formu ile sağladığınız kişisel verileriniz ve diğer kapalı devre güvenlik kamera sistemi (CCTV) aracılığıyla elde edilen bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun“) ve ilgili diğer mevzuatın izin verdiği ölçüde, iş başvurunuzun değerlendirilmesi amacıyla veya başvurunuz başarılı bulunması halinde iş ilişkinizin kurulması amacıyla işlenebilecektir.

İş başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde, bilgilerinizi Kanun’a uygun olarak makul bir süre boyunca saklayacağız. İlerleyen dönemde sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz açık pozisyonlar olması durumunda sizinle tekrar irtibata geçebiliriz.

Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ilişkin daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası’na buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

hr@esin.av.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.