Avukat Ekibimiz

Filtreleme :
Can Sözer Ortak Avukat
Caner Elmas Ortak Avukat
Duygu Gültekin Ortak Avukat
Duygu Turgut Ortak Avukat
Dr. Erdal Ekinci Ortak Avukat
Eren Kurşun Ortak Avukat
Koray Söğüt Ortak Avukat
Muhsin Keskin Ortak Avukat
Orhan Pala Ortak Avukat
Orçun Solak Ortak Avukat
Yalın Akmenek Ortak Avukat
Zümrüt Esin Ortak Avukat
Binnaz Topaloğlu Kıdemli Avukat
Ceren Erdem Kıdemli Avukat
Ecem Elver Kıdemli Avukat
Esen Ergül Kıdemli Avukat
Gökçe Serez Kıdemli Avukat
Gökhan Akçaalan Kıdemli Avukat
Güneş Helvacı Kıdemli Vergi Danışmanı
Güven Maviş Kıdemli Avukat
Hüseyin Coşgun Danışman Avukat
Mehmetcan Atasoy Kıdemli Avukat
Mert Tuğlan İş Geliştirme Direktörü
Naz Ateş İnsan Kaynakları Direktörü
Nigar Gökmen Kıdemli Avukat
Nildan Dilaver Kıdemli Avukat
Ozan Kesim Kıdemli Avukat
Seçil Nibat Fikri Mülkiyet Hukuku Asistanı
Senem Özbilen Kıdemli Avukat
Ulaş Biçici Marka Vekili
Sıla Pınar Kıdemli Avukat
Şadi Öz Danışman Avukat
Sinan Diniz Kıdemli Avukat
17/01/2020 https://www.esin.av.tr/wp-content/themes/esin/images/esin.jpg

Esin Avukatlık Ortaklığı, bünyesinde 14’ü ortak olmak üzere 90 avukat ile çalışmalarını sürdürmektedir.

1997 yılında hizmet vermeye başlayan Esin Avukatlık Ortaklığı, bünyesinde 14’ü ortak olmak üzere 90 avukat ile çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve profesyonel avukat kadrosunun dışında, 35 kişilik destek ekibi de, farklı hukuk alanlarında danışmanlık hizmeti vererek geleceğe daha sağlam adımlarla yürümenize yardımcı olmaktadır.

Hukukun pek çok alanında profesyonel bir destek ekibi oluşturmayı başarmış olan Esin Avukatlık Ortağı, uluslararası ticaret hukukundan özel sermaye yatırım fonlarına, ticari ve idari davalardan rekabet hukukuna kadar farklı alanlarda avukatlı ve danışmanlık hizmeti vermeyi sürdürmektedir.

Farklı hukuk disiplinlerinde çalışan deneyimli ekiplerimizin, sahip oldukları tecrübe ve bilgilerini birleştirerek bütünleşik bir hukuk hizmeti sağlayabilmesi de, Esin Avukatlık Ortaklığı’nı, hukuk bürosu ile her daim öncü bir kuruluş yapmaktadır.

Bankacılık ve Finans

Bankacılık ve Finans Hukuku hizmeti kapsamında günümüz finansal sorunları karşısında deneyimli avukat kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Türk ve yabancı finansmanlara verilen hizmetler arasında müzakere, yapılandırma, mevzuata uyum ve risk yönetimi ile kapsamlı bir danışmanlık hizmeti verilir.

Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon

Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon departmanına bağlı olan avukatlarımız, her sektör için neredeyse zorunlu hale gelen bilişim ve telekomünikasyon ürünlerinin ve hizmetlerinin kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

Birleşme ve Devralmalar

Birleşme ve Devralmalar ekibimiz, sermaye yatırımları ile özel ve halka açık olan şirketlerin alım-satımına kadar birçok farklı işlemde danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun dışında hisse devir belgesi hazırlamak, fon kuruluşları, çoklu tüzel kişilerin yapılandırılması, vergi ve teminat hukuku gibi konularda da müvekkillerine hizmet vermektedir.

Enerji, Madencilik & Altyapı

Enerji, madencilik ve altyapı konusunda da danışmanlık hizmeti Esin Avukatlık Ortaklığı, enerji üretimi ve bunun ticareti, maden arama ve çıkarma, boru hattı tesisi rafineriler, endüstriyel üretim, elektrik üretimi ve altyapı projeleri alanında faaliyet gösteren sektör liderleri de dâhil olmak üzere müvekkillerine danışmanlık ve hukuki süreç hizmeti vermektedir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

Fikri ve Sınai Mülkiyet departmanımız, günümüzde bir sorun haline gelmiş olan marka tescil, telif ve patent hakları, alan adı uyuşmazlığı, ticari sırların korunması gibi fikri ve sınai mülkiyet hakkına giren konularda hizmet vermektedir.

Gayrimenkul Hukuku

Yurtiçi veya uluslararası gayrimenkul yatırımlarında, gelişmelere ve uluslararası mevzuata uygun bir şekilde hizmet veren Gayrimenkul Hukuku departmanımız, yatırımlarınızı sağlıklı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Hukuka Uyumluluk

Kişisel verilerin korunması, üst düzey yönetici ya da şirket çalışanlarının kara para aklaması ve yolsuzlukla mücadele alanında acil ihtiyaçlarına yönelik kurulan ekibimiz, hukuka uyumluluğa ilişkin konularda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

İş Hukuku

Sosyal güvenlik hukuku, göç hukuku, bireysel ve toplu iş sözleşmeleri gibi konularda uzmanlaşan ekibi ile hizmet veren İş Hukuku departmanımızda STK’lardan çok uluslu şirketlere kadar farklı müvekkillere iş hukuku kapsamında destek verilmektedir.

Rekabet Hukuku

Rekabet kurulunun her alanında hizmet veren departmanımız, farklı sektörlerde ortaya çıkma ihtimali olan rekabet hukuku problemleri kapsamında hizmet vermektedir.

Sağlık Hukuku

Sağlık hukuku alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile sağlık sektörüne ilişkin çok çeşitli hizmetler sunmaktayız. Bunun aynı sıra müvekkillerimize Türkiye’deki sağlık sektörü ile alakalı konularda bilgilendirmek adına danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Sermaye Piyasaları

Sürekli olarak gelişmekte olan Türkiye sermaye piyasası ile ilgili düzenlemeler ve düzenleyici kurumların uygulamaları hakkında bilgiye sahip olan tecrübeli Sermaye Piyasaları ekibimiz, değişen sermaye piyasalarında hem müvekkillerinin hem de danışanlarının en büyük yardımcısı konumundadır.

Şirketler Hukuku ve Kurumsal Yönetim

Ana faaliyet aşamalarımızdan olan şirketler hukuku ve kurumsal yönetim, Türkiye’deki her tip şirketin, kurulması ve işlemesi sırasında atılması gereken adımları kapsamaktadır. Ticari hedeflerinizi hukuksal bir bütünlükle yapmak istiyorsanız bu konuda deneyimli bir avukat kadrosundan destek almanız gerekmektedir.

Türk Japon Masası

Türk ve Japon pazarı arasında bir köprü vazifesi görmek masanın ana amacıdır. Profesyonel bir avukat kadrosundan oluşan ekibimiz Türkiye’de yatırım yapmayı düşünen veya Türkiye’de faaliyet gösteren Japon şirketlerin ticari ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Uluslararası Ticaret Hukuku

Oldukça geniş bir çalışma yelpazesi olan departmanımız uluslararası ticaret hukuku alanına giren tüm konularda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Yurtdışı ile bağlantılı çalışan her kurum veya kuruluş uluslararası ticaret hukuk ile ilgili prosedürleri bilmek ve buna uygun bir hukuk hizmeti almak durumundadır.

Uyuşmazlık Çözümü

Tahkim ve dava takibi olmak üzere iki farklı ekip olarak hizmet veren bu departmanımız hukuki ihtilaflar konusundaki tecrübelerini müvekkillerine yansıtmaktadır.

Vergi Hukuku

Vergilendirmenin zorluğunun bilincinden olan ekibimizi vergi hukuku ile ilgili olan konuların tümünde danışan ve müvekkillerini bilgilendirmektedir. Sadece yurtiçi değil uluslararası vergi planlamaları da ekibimizin bilgisi dahilinde olan hizmetler arasındadır.

Yatırım Fonları

Yatırım işlemlerine ilişkin olarak hukuki destek veren ekibimiz özel ya da halka açık olması fark etmeksizin her türlü risk raporunu değerlendirebilecek deneyimde bir ekibe sahiptir. Yatırımcılarla kurulan güçlü ilişkiler, bir fonun oluşturulması ve o fona ilişkin hukuki destek konusunda da danışanlarının yanında yer almaya yardımcı olmaktadır.